HORSKÁ DRÁHA
Vyskúšajte adrenalínovú atrakciu v centre Tatranskej Lomnice!

 DENNE 9.00 - 12.00 * 13.00 - 18.00

4.augusta OTVORENE od 10.00

Najlepšia horská dráha v Tatrách

Vysoké Tatry ponúkajú skvelé zážitky. V Tatranskej Lomnici je ľahko dostupná naša atrakcia, na ktorej Vás radi privítame. Horská dráha Tatrabob je v prevádzke od augusta 2004. Svojou konštrukciou umožňuje bezpečné jazdy počas celého roka. Boby sú uložené na telese dráhy niekoľkonásobným istením. V dolnej stanici Vás obsluha zapne bezpečnostnými pásmi a automatický systém Vás vyvezie po vlečnej dráhe na vrcholovú stanicu. Tam sa bob odopne z lana a vy sa veziete až do konečnej stanice. Rýchlosť bobu si sami ovládate brzdami na bobe.  Prajeme Vám krásne adrenalínové chvíle na Tatrabobe!

 

 

Kde nás nájdete

Ak chcete vyskúšať  nezabudnuteľný zážitok, nájdete nás na Slnečnej lúke pod Grandhotelom vo Vysokých Tatrách. Mapu a viac kontaktných informácií si môžete pozrieť aj TU.

 

 

Horská dráha

Horská dráha svojou konštrukciou umožňuje bezpečné jazdy počas celého roka. Boby sú uložené na telese dráhy niekoľkonásobným istením. Rýchlosť bobu si sami ovládate brzdami na bobe. Všetky info o horskej dráhe nájdete TU.

 

 
 

Naše ceny

Ceny sú rozdelené na počet vstupov . Čím viac vstupov si zakúpite, tým výhodnejšie je to pre vás. Celý cenník si môžete pozrieť TU.

Copyright © 2020 Tatrabob  |  Všetky práva vyhradené  |   Webdesign:Reklamná agentúra DANMO